У Вінниці влаштують показ мод зі «звичайними» та «незвичайними» дітьми

У Вінниці 19 серпня відбудеться ІІ Відкритий Всеукраїнський благодійно-інтегрований фестиваль дитячої розважальної індустрії «Fashion BooM».

Об’єднання на одному майданчику дітей з особливими потребами та здорових дітей, які вже мають досягнення у сфері шоу-бізнесу – головна мета заходу.

Вінницька дизайнерка Катерина Подрєзова, яка є автором ідеї такого фестивалю, разом із партнерами заходу сьогодні, 15 серпня, розповіла про подробиці дійства, яке відбудеться цієї суботи на площі перед «Універмагом».

Головною подією на фестивалі буде спільний показ мод за участю дітей з модельних шкіл та «особливих» дітей з кількох областей України.

Як зауважила дизайнерка, минулого разу на Фестивалі було встановлено рекорд України: найбільша колекція дитячого одягу (302 одиниці) за участю найбільшої кількості дітей-моделей (302 дитини) на найбільшій площі-подіумі. Цього разу унікальним буде підвищення статусу Фестивалю від місцевого до всеукраїнського.

Суперлисиця з Вінниці: дизайнерка Катерина Подрєзова створює одяг та українського супергероя

  • У першу чергу цей фестиваль має на меті показати, що всі діти однаково можуть бути талановитими, зі схожими бажаннями та жагою до спілкування. Минулого року у фестивалі брали участь діти тільки з Вінниччини, цього разу географія розширилася і до нас приїдуть гості із кількох областей країни, – розповідає Катерина Подрєзова (на фото – в окулярах).

Як зазначила дизайнерка, загалом запрошено понад 150 учасників, з яких майже половина – діти з особливими потребами.

  • Здорові діти, як і того року, стоятимуть на одній сцені із особливими. Вони однаково будуть вбрані у футболки із моїми фірмовими принтами, вони однаково братимуть участь у розвагах та флешмобах. Так ми покажемо, що всі діти є рівними, – говорить Катерина Подрєзова, яка також є відомою в нашому місті завдяки принтам із зображенням лисичок.

На Фестиваль запрошені місцеві «зірочки» із кількох областей України. Наприклад, 13-річний Ростислав Ворох з Івано-Франківська. Хлопчик із чотирьох років є вихованцем танцювальної школи Влада Ями, в якій вивчає бальну хореографію та хіп-хоп. Також приїдуть діти з Вінницької, Київської, Чернігівської областей, та навіть – з Ізраїлю.

Ведучим заходу стане вже відомий МС Іван ГроZZний, який обіцяє влаштувати на сцені справжню феєрію.

  • Бачте, є така річ: у здорових дітей зараз є купа можливостей, та ще все ж їм є чого повчитися в дітей із особливими потребами. Наприклад – вмінню насолоджуватись життям та ламати свої різні психологічні «заборчики». От як це робиться – запрошуємо усіх поглянути, – сказав шоумен.

О 16-ій в рамках фестивалю відбудеться промо-ярмарок, на якому можна буде побачити дизайнерські вироби ручної роботи, а ось починаючи із 17:00 стартує концертно-розважальна програма: виступи танцювальних колективів, «мильне шоу», благодійний розіграш, флешмоби та дитяча дискотека.

Відтак організатори запрошують на фестиваль 19 серпня, який відбудеться на площі перед «Унвермагом» (площа Гагаріна, 2).

Головне фото – studiya-mod-fantaziya

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору