× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують нетворкінг для велосипедистів

Спільнота Vin-Cycle влаштовує для вінницьких велосипедистів неформальну вечірку з нетворкінгом, велозаїздом та переглядом короткометражок на велотематику. 

Вечірка “Vin-Cycle network party” відбудеться 6 липня. Організатори зазначають, що влаштовують цю подію, аби знайти однодумців і “просто класно провести час”. 

На вечірку запрошують не професійних велоспортсменів, а звичайних вінничан, які обрали велосипед в якості засобу для пересування і зробили його частиною свого іміджу та стилю життя. Серед інших прохань: прагнення вести здоровий спосіб життя, знайомитись з цікавими людьми та відсутність бажання протягом вечора “говорити про втулки, рами чи зірочки”. 

Під час вечірки обіцяють нетворкінг поїздку на кілька кілометрів вінницькими велодоріжками, “щоб нагадати пішоходам про своє існування”, а також перегляд і обговорення пов’язаних з велосипедною тематикою короткометражок в креативному просторі “Артинов”. 

Подія відбудеться 6 липня о 18:00. Вхід вільний, проте учасникам вечірки потрібно приїхати на велосипеді, власному чи орендованому.  Кількість місць обмежена. Для участі необхідно зареєструватись безпосередньо в події на Фейсбуці, натиснувши кнопку “Reserve a spot”. Наразі залишилось 26 вільних місць. Місце збору організатори обіцяють повідомити зареєстрованим учасникам в день події.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору