× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують конкурс для молодих джазових виконавців

Виконавчий комітет міської ради влаштовує конкурс для молодих джазових виконавців. Він відбуватиметься в рамках джазового фестивалю Vinnytsia Jazzfest 2018.

Всеукраїнський конкурс молодих джазових виконавців, заснований виконавчим комітетом міської ради, відбуватиметься вже всьоме. Його метою є формування кола професійних виконавців джазу в Україні.

Взяти участь в конкурсі можуть інструментальні ансамблі у складі до чотирьох осіб, вокальні ансамблі у складі до шести осіб та окремі виконавці. Організатори визначили дві вікові категорії: молодша (до 15 років) і середня (від 16 до 21 року). Учасники змагатимуться в таких номінаціях як вокал (сольний спів, вокальна група) та інструментальна музика (соліст в інструментальному супроводі, інструментальна група).    

– Переможці кожної категорії нашого конкурсу отримають премії від міського Сергія Моргунова та виконавчого комітету міської ради, – зазначив директор Департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Для того, аби взяти участь у конкурсі, необхідно в період з 17 серпня по 11 вересня надіслати на пошту jazz2018ukr.net наступне: заповнену заявку учасника конкурсу, резюме колективу чи виконавця, відеозаписи двох композицій (джазовий стандарт, вільна композиція).

Під час живих прослуховувань повинні будуть виконати джазовий стандарт з відбіркового туру, одну композицію на власний вибір та національну мелодію у джазовій інтерпретації. Їхні виступи будуть оцінюватись професійним журі під головуванням чеського барабанщика Павєла ФайтаФінальний гала-концерт конкурсу планують влаштувати 20 вересня у концерт-холі “Mont Blanc”.  

Читайте також: Виконавці з дев’яти країн та унікальний джазовий мюзикл: чим дивуватиме Vinnytsia Jazzfest 2018. ПРОГРАМА

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору