× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують комікс-квест на честь єврейського свята Пурім

Цієї неділі у Вінниці влаштують комікс-квест, присвячений єврейському святу Пурім.

“Пурім Комікс Квест” відбудеться 24 березня. Всіх охочих запрошують приходити о 13-ій годині на Європейську площу. Саме там відбуватиметься реєстрація учасників квесту.

Учасники можуть приходити з готовими командами 2-5 чоловік або на місці сформуватись з учасників, які не мають команди. Після реєстрації команда отримує мапу квесту де буде вказано завдання та локації для виконання, – розповідають організатори.

Подія розрахована на підлітків віком від 12 до 18 років, проте, на думку організаторів, може бути цікавою і для людей старшого віку.

Завдання включатимуть в себе створення коміксу за мотивами історії свята Пурім.

Потрібно відтворити ключові кадри історії у стилі супергероїв з коміксів. Адже Пурім – це свято радості, на це свято влаштовують карнавали, переодягаються у різні костюми, – кажуть організатори.

Пурім, Пур (від давньоперського пур — жереб) — єврейське свято, започатковане на згадку порятунку перських євреїв від винищення їх Аманом, улюбленцем перського царя Ахашвероша (Ксеркса, в V ст. до н. е.). У це свято прийнято читати сувій Естер (біблійна книга), у якому оповідається про ці події, усіляко веселитися (у тому числі за допомогою надмірного споживання алкогольних напоїв. До речі, це єдиний день, коли юдеї повинні пити багато, доки вони перестануть розрізняти слова «нехай буде проклятий Аман» від «нехай буде благословенний Мордехай». Під час читання сувою Естер при проголошенні імені Амана звучать спеціальні тріскачки.

Всі завдання передбачатимуть пересування учасників у межах вулиці Соборної. Також для участі бажано мати хоча б один смартфон на команду. По завершенні квесту учасників почастують пурімними солодощами, а переможці отримають цінні призи.

Єврейський підлітковий клуб “JTeens club”, який виступає організатором події, минулого року влаштовував квест в рамках фестивалю “Острів Європа”, а за рік до того – квест “Таємниця Jerusalem’ки”.

Фото: https://112.international

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору