× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштують «дитячу барахолку»

На “Благодійній дитячій барахолці” маленькі вінничани зможуть спробувати себе в ролі продавців, продаючи, купуючи та обмінюючи іграшки, книги і багато іншого.

На барахолку запрошують, в першу чергу, молодих продавців, аби вони змогли отримати свій перший досвід купівлі-продажу чи обміну товарами. Батьки в даному випадку виступатимуть помічниками та радниками.

Під час події можна буде продати або купити іграшки, книги, одяг, настільні ігри, ґаджети тощо. Всі зароблені кошти продавці залишають собі. Окрім безпосередньо торгівлі учасникам барахолки обіцяють святковий концерт.

Організаційні внески, зібрані на “Благодійній дитячій барахолці” підуть на допомогу по відновленню альтернативної школи “FreeDom: Боже, вільна школа”, яка постраждала внаслідок пожежі, – йдеться в описі події.

“FreeDom: Боже, вільна школа” – це альтернативна школа для дітей, створена представниками спільноти “Освітній експеримент”. В лютому приміщення школи, розташоване на вулиці Келецькій, постраждало від пожежі.

Для продавців організаційний внесок становить 40 гривень, а для покупців передбачено вільний благодійний внесок. Також продавців просять заповнити анкету або ж зареєструватись вже під час події. Подія розпочнеться об 11:30 13 квітня в молодіжному центрі “Квадрат”. Більше інформації можна довідатись за телефоном: 093 705 1156 (Людмила).

Фото: http://www.mommyshorts.com/

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору