У Вінниці влаштують дводенний семінар для людей з інвалідністю

З метою підвищення правової обізнаності людей з інвалідністю у Вінниці влаштують дводенний семінар “Забезпечення прав осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення”.

Ініціатором влаштування заходу є всеукраїнська громадська організація “Правозахисна спілка інвалідів”, яка, об’єднавшись з вінницькою громадською організацією “Гармонія”, вперше випробовує такий формат освітнього заходу в нашому місті. Організатори визначають своєю метою ознайомлення та навчання людей з інвалідністю їхнім правам та вмінню ці права захищати відповідно до чинного законодавства.

Як розповів голова “Правозахисної спілки інвалідів” Олександр Вознюк, до події готувались довго та спікерів обирали ретельно. Так, окремі блоки програми вестимуть суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду, заступник голови Апеляційного суду Вінницької області, представники прокуратури, “Гармонії”, “Правозахисної спілки інвалідів” тощо.

«В межах семінару розглянемо такі важливі питання як законодавчі гарантії працевлаштування осіб з інвалідністю, право на безкоштовну правову допомогу, призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю, необхідність психологічної допомоги особам з інвалідністю, будуть досліджені методи захисту прав та законних інтересів, а також міжнародний досвід у захисті прав осіб з інвалідністю», – йдеться у описі події.

Додатково планують обговорити доступність судів для людей з інвалідністю та ефективність судового захисту їхніх прав.

Семінар відбуватиметься протягом двох днів, 16 та 17 серпня в готелі “Оптіма”. Для того щоб взяти участь, необхідно заповнити анкету. Захід є безкоштовним.  

Фото: http://www.donbasssos.org

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору