У Вінниці влаштують благодійні фотосесії, щоб допомогти притулкам для тварин

Сфотографуватись у сукнях, які мали панянки попередніх століть, отримати нові професійні світлини і разом з тим допомогти тваринам, що перебувають у притулках – саме таку ідею за два тижні збираються реалізувати вінницькі активісти.

Протягом декількох днів, з 11 до 13 серпня, можна буде обрати зручний час та бажаного фотографа і зробити тематичні світлини в історичних сукнях. Реконструктори та фотографи Вінниці об’єднались, аби допомогти у складні часи притулкам, які постійно потребують коштів на харчування, лікування та стерилізацю тварин.

  • Люди останнім часом все менше витрачають коштів на благодійність – у всіх свої потреби, усі живуть “на камеру”, намагаються зробити побільше цікавих кадрів, аби потім постити їх у Інстаграмі чи Фейсбуці, і питання десятини вже давно нікого не хвилює, – розповідає організатор проекту Людмила Поворознюк. –  Тому, на хвилі такої популярності фотографії, було вирішено чому б за рахунок цього не допомогти вінницким притулкам для безпритульних тварин. Адже зараз підкинутих тварин потрібно лікувати, стерилизувати, годувати, а коштів на це – катма.

До участі в акції долучилися фотографи Ольга Мірошниченко, Вікторія Кострук, Нюта Окружко-Юкиш, Денис Дорош та Максим Тіщенко. Історичні костюми надають Людмила Поворознюк, Анна Берладін, Владислав Шапронь та інші реконструктори Вінниці. До речі, сукні ручної роботи.

  • Щодо локацій, то буде “середньовічна” поруч колишнього кінотеатру “Росія”: шатро, костюми, зброя, меблі, посуд, лави, сундуки. На цій локації фотографуватиме Ольга Мірошниченко, – продовжує розповідати Людмила Поворознюк. Інші локації біля гарних місцин Вінниці, наприклад, по вулиці Пушкіна, поруч із архівом, а також парк та музей імені Пирогова. На цих локаціях працюватимуть усі інші фотографи.

Завдяки таким фотосесіям активісти планують допомогти притулкам для тварин “Планета”, “Островок”, “Кусочек счастья” та “Вторая жизнь”. Щоправда, фотосесії платні, але всі виручені кошти будуть рівно поділені та віддані усім названим притулкам. Вартість – від 300 до 600 гривень, в залежності від костюмів, локації та фотографа.

Записатись можна, написавши у соціальних мережах організатору Людмилі або фотографу, до якого хочете потрапити. Точні дні та час їх благодійних фотосесій буде оголошено на сторінці заходу ТУТ у найближчі дні.

Фото надані Людмилою Поворознюк

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору