× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці влаштовують систему електропостачання до «Савою». ФОТО

У Вінниці розпочалися роботи з влаштування електрики (зовнішні мережі) до приміщення готелю «Савой», куди незабаром має переїхати апеляційний суд.

По вулиці Миколи Оводова, неподалік входу до ТЦ «Sky Park», працівники демонтували частину тротуарної плитки та за допомогою спецтехніки викопали яму.

Зокрема планується реконструкція трансформаторної підстанції із повною заміною обладнання.

Прес-служба суду зазначає, що усі роботи виконуються згідно затвердженого плану. Представник компанії, що виконує роботи (ТОВ НВФ «Трік ЛТД»), підтвердив, що  роботи мають завершитися до зазначеного терміну (28 серпня).

Самі працівники також кажуть, що планують завершити цю частину робіт протягом тижня, якщо не виникатиме якихось непередбачених обставин.

Нагадаємо, колишнє приміщення готелю “Савой”, а тепер будівля Вінницького апеляційного адміністративного суду перебуває на фінальній стадії відновлювальних робіт. Вже до кінця року сюди переїде суд.

Історичну пам’ятку передали в оренду ВААС в грудні 2011 року. Тоді вона перебувала в занедбаному стані: покрівля була зруйнована, подекуди там починали рости дерева, міжповерхові перекриття перебували в аварійному стані, а підвал був затопленим. З 2012 року розпочалось проведення протиаварійних робіт. Зокрема, будівельники замінили конструкцію балконів, укріпили вікна та стіни металевими стяжками і повністю замінили металеві та дерев’яні міжповерхові балки.

Пізніше колишньому готелю повернули його світлий відтінок та відновили мансардний поверх. Основна частина робіт виконувалась з 2016 року. Представники суду пояснюють це специфікою державного фінансування – мовляв, коли гроші з’явились, тоді й почали відновлювати.

Читайте також: “Савой” ізсередини: історичний готель відремонтовано на 90%. ФОТОРЕПОРТАЖ

Корабель, що розсікає Соборну: 100 років історії готелю “Савой” – від першого ліфта Вінниці до осередку революцій

Фото автора

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору