× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відремонтують зупинки громадського транспорту по вул. Антонова

На оновлення зупинок готові витратити майже два мільйона гривень. Окрім цього також встановлять помаранчевих “чоловічків на переході”, нові ліхтарі та подбають про благоустрій.

Два дні тому на сайті публічних закупівель з’явився тендер на капітальний ремонт зупинок по вулиці Антонова. Замовником є департамент комунального господарства та благоустрою. На роботи готові виділити щонайбільше 1 913 357,80 гривень.

Згідно із технічним завданням, необхідно буде виконати підготовчі роботи, облаштувати “кишені” для зупинок, оновити тротуарне покриття, а після цього – встановити шість павільйонів для зупинки громадського транспорту. Разом з цим, видалять аварійні та сухостійні дерева, встановлять дорожні знаки, розмітку та помаранчевих “чоловічків на переході”. Також оновлять освітлення та встановлять нові ліхтарі.

Виконати роботи необхідно до 30 листопада поточного року.

Наразі ще приймають тендерні пропозиції, а відкритий аукціон з визначення Виконавця робіт запланований на 13 серпня. Тоді ж стане відомо, хто капітально ремонтувати зупинки та скільки це коштуватиме бюджету.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору