× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відремонтують та утеплять школу №8 за майже 7 мільйонів

У Вінниці до середини наступного року збираються повністю утеплити приміщення школи № 8, що по вулиці Володимира Винниченка, 28.

Відповідне тендерне оголошення на сайті публічних закупівель ProZorro розмістив Департамент капітального будівництва Вінницької міської ради.

Згідно із тендерною документацією йдеться про термомодернізацію площі розміром 1 652 квадратних метри фасадів навчального закладу, а також – облаштування 1 917 метрів квадратних покрівлі.

Зокрема серед робіт, які має здійснити виконавець: теплоізоляція фасаду (зокрема теплоізоляційними плитами із мінеральної вати та плитами з пінопласту), стін внутрішніх приміщень, перекриття підвалу школи, декоративне штукатурення та фарбування фасадів.

Що стосується робіт з реконструкції покрівлі навчального закладу, то згідно із тендерною документацією виконавець має замінити частину дерев’яних конструкцій, встановити систему вогнезахисту та облаштувати гідроізоляцію.

Також планується улаштувати понад 100 квадратних метрів металочерепиці, облицювати каркаси профнастилом, навісити водостічні труби та в цілому облаштувати систему водовідведення.

Також передбачено встановлення металопластикових вікон та дверей, улаштування покриття із керамічної плитки на ґанках, покриття із руберойду для «козирьків».

Також, згідно із документацією потрібно буде улаштувати асфальтобетонне покриття тротуарів та доріжок на території навчального закладу, влаштувати систему захисту від влучення у будівлю блискавки.

Роботи мають розпочатися цього року, а завершитись – не пізніше серпня наступного 2019 року. За усі роботи з міського бюджету готові сплатити 6 мільйонів 937 тисяч гривень.

Подавати пропозиції можна до 9 квітня включно.

Читайте також: На стінах вінницької бібліотеки намалюють 12 міських споруд та відновлять “Стежку”. ВІДЕО

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору