У Вінниці відкриють офіс UkraineInvest, що обслуговуватиме Центральну Україну

Вінниця стане другим містом, після Івано-Франківська, де з’явиться офіс «UkraineInvest» із залучення та підтримки інвестицій.

Як повідомляють на сайті облдержадміністрації, 8 вересня відбулось засідання представників Офісу, місцевої влади та гостей з Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Хмельницької областей.

Завданнями офісу в співпраці з місцевими органами влади буде робота з інвесторами, як з тими, що вже є на Вінниччині, так і по залученню нових.

  • Це такі відомі компанії, як ПАТ «Миронівський хлібопродукт», компанія Nemiroff, підприємство «Аграна Фрут-Україна», «Люстдорф», ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» та інші, – каже голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. – На Вінниччині успішно розвиваються підприємства із іспанським капіталом (фармацевтична галузь), із польським (компанія ТОВ «Барлінек Інвест», яка зараз інвестує 30 мільйонів доларів в модернізацію виробництва), «UBС Group», що переносить на Вінниччину свої виробничі потужності із Криму, створюючи близько 1,5 тисячі робочих місць.

Перші результати «Подільського Давосу»: Порошенко та Домбровський анонсують еко-проект для Водоканалу

Крім того, в області працюють над формуванням нової економічної моделі, що передбачає розвиток ІТ- технологій.

  • У наших планах є відкрити у Вінниці наступний офіс для обслуговування інвесторів в Центральній Україні, – розповів директор UkraineInvest, радник Прем’єр-міністра України Данило Білак. –  Він охопить п’ять  областей, представники яких запрошені сьогодні на це засідання.

Як розповів пан Білак, перший такий офіс UkraineInvest, що обслуговує сім областей Західної України, був відкритий в Івано-Франківську в червні.

Офіс із залучення та підтримки інвестицій «UkraineInvest» (Ukraine Investment Promotion Office) –  консультаційно-дорадчий орган, підпорядкований Кабміну та координується Урядовим уповноваженим з питань інвестицій. Створений 19 жовтня 2016 року. Метою його роботи є збільшення обсягів прямих іноземних інвестицій в Україну за рахунок взаємодії з інвесторами, які прагнуть вийти на український ринок. Зокрема, це налагодження комунікацій між владою, бізнесом та міжнародними організаціями для оперативного реагування на проблеми, а також просування у світі нового бренду України як країни, де інвестор може почуватися захищеним.

Фото vin.gov.ua, головне – theubj.com

 

 

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору