× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відкривають новий фотоклуб: з практичними виходами «у поле» та спільними фотосесіями

Ентузіастів та любителів фотомистецтва запрошують приєднатися до фотоклубу «Міжкультурної Молодіжної Студії» (МКМС). Єдина вимога до учасників – розуміння англійської мови.

Ярослав Геращенко, координатор МСМС, розповів, що такий фотоклуб для міста – не новинка. Він діяв у Вінниці з жовтня 2017 року до кінця літа 2018 року, і був досить популярним: на заняття ходило від 15 до 50 людей. Тож зараз фотоклуб вирішили просто відновити, а зустрічі, тривалістю годину-півтори, планують організовувати щочетверга.

Таким чином на заняттях фотоклубу відвідувачі зможуть більше дізнатися про мистецтво фотографії та фотографування, обговорити художню й технічну частину робіт тощо. Крім того на них чекатимуть фото-експерименти та практичні виходи «в поле» для спільних фотосесій.

Організатори зазначають, що для вінничан це буде й чудова нагода поспілкуватися із захопленими людьми, ще й у міжкультурному середовищі, адже модерувати зустрічі буде волонтер МКМС з Австрії Ноа Зухна.

Вік учасників клубу, як і наявність у них фототехніки, ролі не грає. Ярослав Геращенко наголосив лише на тому, що буде дві робочі мови: українська та англійська. Втім, організатори впевнені, що навіть це не буде ставати на заваді, адже їхня ціль – естетичне розуміння один одного в сфері фотомистецтва.

Перша зустріч фотоклубу відбудеться у п`ятницю, 8 лютого,  в просторі «CHERDAK» (вулиця Соборна, 24). Початок – о 18:30. Вхід – за тарифами простору: 40 гривень (до трьох годин перебування).

Для участі потрібно також попередньо зареєструватися.

Фото – pulsedesign.ir

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору