× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відкрили міжнародну фотовиставку про людей з інвалідністю. ФОТО

У Вінниці презентували фотовиставку «РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі». Це 16 шведських і 10 українських історій про людей з інвалідністю.

На сайті Вінницької облдержадміністрації зазначили, що серед героїв цієї виставки є діти та дорослі, майбутні та справжні батьки, представники творчих і прикладних професій, ті, кого прийняли на роботу і ті, хто не може працевлаштуватися, жителі міст і сільської місцевості.

– Кожен герой проекту – перш за все особистість, яка має право на гідне життя і рівні з іншими можливості. Кожна історія – це невелике одкровення, призма, через яку ми можемо поглянути на своє ставлення до людей з інвалідністю, на те, наскільки доступна їхнє навколишнє середовище, наскільки різноманітні і широкі можливості для розвитку і реалізації їхнього потенціалу, – йдеться у повідомленні.

Таким чином організатори цієї виставки – Національна Асамблея людей з інвалідністю України у співпраці з Посольством Швеції в Україні та Шведським Інститутом – зазначають, що її відвідувачі мають задуматися: чому для дорослих і дітей з інвалідністю виникають соціальні  перешкоди, в процесі досягнення їхніх цілей.

Відвідати експозицію «РівноДоступність» й ознайомитися з історіями людей, які «живуть гідно всупереч долі» можна до 28 листопада.

Міжнародна виставка експонується у Департаменті соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації (вулиця Хмельницьке шосе, 7; 1 поверх, праве крило). Вхід – вільний.

Читайте також: «Жити гідно всупереч долі»: у Вінниці покажуть фотовиставку про людей з інвалідністю та навчать мові жестів

Фото – vin.gov.ua

    

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору