× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудуться змагання для дітей “Шалені перегони”

31 серпня, у вінницькому Лісопарку відбудуться дитячі змагання “Шалені перегони”, під час яких маленькі учасники зможуть випробувати себе у ролі справжніх гонщиків. 

Як йдеться у анонсі заходу, наступного тижня у Лісопарку, біля дитячого майданчику відбудуться дитячі перегони на самокатах, велобігах та велосипедах. Участь у змаганнях можуть взяти діти віком від трьох до дванадцяти років. Організатори зазначають, що хлопчики та дівчатка змагатимуться на перегонах окремо.

Змагання відбудуться у таких номінаціях: біговел (3-4 роки), самокат (3-5 років), велосипед (3-4, 5-6; 7-9 та 10-12 років). Наявність велосипедних шоломів для всіх учасників є обов’язковою, про його відсутність потрібно повідомити при реєстрації телефоном. У такому разі організатори можуть позичити шолом на час перегонів (в наявності у організаторів два шоломи).

 

Реєстрація на “Шалені перегони” розпочнеться о 10:00, а стартують змагання о 10:30 у вінницькому Лісопарку на центральній алеї. По завершенню змагань учасники отримають подарунки від спонсорів заходу. Аби взяти участь у перегонах потрібно зареєструватися за номером телефону 097 288 69 37 (Олена, телефонувати з 9:00 до 18:00).

Змагання організовує Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради, Центр підліткових клубів за місцем проживання, спільно з Патрульною поліцією Вінницької області.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору