× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудуться Всеукраїнські змагання зі швидкубінгу “Vinnytsia Cube Cup 2019”

У Вінниці, 10 та 11 серпня відбудуться Всеукраїнські змагання зі швидкубінгу «Vinnytsia Cube Cup 2019», де учасники збиратимуть кубик Рубіка на швидкість та у незвичних номінаціях. 

«Швидкубінг» (іноді Спідкубінг; англійською – Speedcubing) — це діяльність, заняття людей, що спрямовані на якомога швидше збирання кубика Рубіка. Швидкубінг відрізняється від звичайного складання кубика Рубіка тим, що в швидкубінгу головною метою є мінімальне витрачення часу на збирання куба.

Як йдеться у анонсі, учасники будуть використовувати для змагань такі види кубиків: 2х2, 3х3, 4х4, 5х5, 6х6, 7х7. Крім стандартної збірки, учасники будуть збирати кубик в інших неординарних дисциплінах: збірка однією рукою та ногами (3х3). Окрім звичного кубика, на змаганнях також збиратимуть головоломки різних форм: мегамінкс (12 сторін), пірамінкс (у вигляді піраміди), скваєр 1, ск’юб, годинник Рубіка.

Змагання зі швидкубінгу “Vinnytsia Cube Cup 2019” розпочнуться 10 серпня о 9:00 та триватимуть два дні, 10 та 11 серпня у молодіжному центрі “Квадрат” (вулиця Театральна, 15). 

Захід відбудеться за підтримки молодіжного центру “Квадрат” та Всесвітньої Асоціації Спідкубінгу (WCA).

 

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору