× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудуться громадські слухання щодо будівництва лікарень на Тяжилові

У вересні відбудуться громадські слухання щодо будівництва великого медичного комплексу на Тяжилові. 

Комплекс з кількох будівель може з’явитись на території, яка обмежена вулицями Ватутіна, Чехова, Проектною 12, Проектною 16 та південною притокою річки Тяжилівка.

Громадські слухання з цього приводу відбудуться у середу, 4 вересня, о 18:30 за адресою вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

Як VежА писала раніше, цю територію в Тяжилові планують віддати під забудову амбулаторно-діагностичного центру, лікарні інтенсивного лікування, центру сімейної медицини, патологоанатомічного відділення, харчоблоку та адміністративного корпусу. Окрім цього, там планують розмістити господарську будівлю, майстерню, гараж на 10 місць, парковку для відвідувачів та працівників (загалом понад 700 місць). Також може з’явитись дитячий майданчик у парковій зоні, літній майданчик та критий майданчик для сміття.

Важливо, що реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16 до 17 години), за адресою вул. Пушкіна, 38, каб. 20.

Читайте також: Єдина в Україні: у Вінниці показали, як «з нуля» будується нова лікарня. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору