У Вінниці відбудуться бреветні велозмагання за міжнародними правилами

7 липня у Вінниці стартують бреветні велозмагання за міжнародними правилами в залік AUDAX CLUB PARISIEN. 

Простою мовою даний марафон називається «бревет». Фахівцям він знайомий як організований заліковий (з лімітом часу) велозаїзд на довгу дистанцію. Час у бреветі  зараховується загальний, тобто лічильник вмикається під час старту (від часу зареєстрованого старту, а не фактичного), і не вимикається на час зупинок, в тому числі і на КП.

Стандартними відстанями є 200, 300, 400, 600, 1000 і 1200 км. Довжина вінницького бревету, поки що, 207 кілометрів. Але в майбутньому, за словами одного із організаторів велозаїзду Олександра Царевського, планується збільшити його до 300, 400 і 600 кілометрів. Маршрут проходить дорогами Вінниччини.

Відповідно до правил бревету велосипедист, який проїхав в заліковий час протягом одного сезону бревети на 200, 300, 400 і 600 км, отримує звання суперрандоннёр, яке може бути підкріплено відповідною медаллю.

Марафон передбачає певні фінансові витрати. Учасники на старті роблять грошовий внесок і здають кошти на медаль (260 грн). У випадку зходу з дистанції чи невкладання у ліміт гроші за медаль повертаються, або за бажанням учасника, йдуть на розвиток клубу, внесок не повертається.

Відмітки про проходження КП будуть проставлятися волонтерами у бреветних картках, які роздаються на старті.
Правилами передбачено, що у випадку, коли учасники приїхали на КП, а воно ще не відкрилося, чи вже закрилося – велосипедисти мають зробити фото яке б підтверджувало проходження ціеї точки. Інструкцію як робити фото учасники отримують під час інструктажу на старті.

Безумовним для участі в бреветах Kyiv Bicycle Club є:
• наявність шолома
• відсутність “Лєжака” на ровері.
Стартує Вінницький бревет в 7:00 від Західного автовокзалу, завершується о 21:30. Детальна інформація – за посиланням. 

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору