У Вінниці відбудеться ювілейний фестиваль саксофонної музики «Adolphe Sax Festival»

Фестиваль музики імені винахідника саксофону Адольфа Сакса у Вінниці влаштовують уже п’ятий рік поспіль. Остаточної програми фестивалю, який триватиме з 9 до 11 листопада, ще немає, однак придбати квитки на два головні концерти фестивалю можна вже.

Так, 10 листопада вінничан запрошують в обласну філармонію на концерт вишуканої музики «Sax Recital», який розпочнеться о 18:30. У його рамках одні з кращих саксофоністів України, а це Артем Голоднюк (Київ), Євген Попель (Вінниця), Данило Довбиш (Київ) і Юлія Компанієць (фортепіано, Київ) зіграють твори А. П’яццоли, Г. Форе, Ж. Бізе, Ж. Б. Сінжелє, М. Паганіні та інших композиторів.

Квитки можна придбати на сайті gastroli.ua. Вартість – 90-150 гривень.

Ще один концерт «Ukrainian Saxophone Ensemble» відбудеться в останній день фестивалю, 11 листопада, та стане заключним. О 19:00 в академічному музично-драматичному театрі імені М. Садовського 12 саксофоністів з різних міст України зіграють нову програму «КОЛО», яку нещодавно презентували на Всесвітньому конгресі саксофоністів у Загребі. Організатори запевняють, що «такого вінничани ще не чули».

Квитки на цей концерт, вартістю 90-300 гривень, також можна придбати на сайті gastroli.ua.

Читайте також: Adolphe Sax Festival у Вінниці відкрили бенд саксофоніста Джамали та New Age Quartet. ФОТО

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору