× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться вечір пам’яті п’ятирічного Івасика, який боровся з раком

Вінничан запрошують на вечір пам’яті п’ятирічного Вані Бедрія, який боровся з онкозахворюванням. Хвороба виявилась сильнішою і 16 червня хлопчика не стало. 

У суботу, 22 червня, Івасику Бедрію мало б виповнитися шість років. Саме цього дня відбудеться захід пам’яті “Івасикові вогники“, щоб згадати п’ятирічного вінничанина, який боровся з пухлиною мозку.

Ще коли ми проходили лікування в Туреччині, в жовтні 2018 року, синочок раптом сказав мені так: «Папа, я хочу, щоб на мій наступний день народження прийшли не тільки мої друзі, а й твої і мамині, і Машині, щоб це було свято для всіх, щоб було багато друзів», – з допису батька Івасика, Володимира Бедрія, у Facebook. 

На площу біля Літнього театру у Центральному парку о 20 годині запрошують усіх, хто допомагав та вірив у його одужання, був з ним серцем, молитвами та думками. Додамо, що у жовтні саме на цій площі біля Літнього театру відбувався благодійний ярмарок, під час якого збирали кошти на лікування Івасика.

Приносьте із собою лампадки, і ми разом запалимо вогники і створимо велике серце, щоб Івасик побачив його з неба і зрадів! – зазначають організатори заходу. 

Нагадаємо, що хворобу в п’ятирічного хлопчика виявили наприкінці літа минулого року. Одного дня із садочку подзвонила вихователька та розповіла, що Івану стало зле, його знудило. Хлопчика забрали додому й наступного дня він почувався нормально. Та за кілька днів після того, коли Івасик пішов на тренування з футболу, він почувався дуже ослаблено, його “заносило” на поворотах. Тоді батьки звернулися до лікарів. Почався період обстежень, які виявили злоякісну пухлину мозку.

На допомогу родині відгукнулися з усієї країни. Вінницькі поліцейські влаштували екскурсію для Івасика, який у майбутньому мріяв також стати поліцейським.

Тривалий час хлопчик лікувався у Туреччині та повернувся до Вінниці взимку. Лікування для сина батьки шукали також у Німеччині.

На початку червня Ваня впав у кому. Шістнадцятого червня його мама, Євгенія Бедрій, написала, що серце Івасика зупинилось.

Редакція Vежі висловлює співчуття родині та друзям Івасика Бедрія. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору