× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться Тиха вечірка в бібліотеці з Жаданом

Атмосфера вечірньої бібліотеки, навколо абсолютна тиша, а в навушниках звучить діджей, який грає наживо з Луганської області і так ще у 20 містах країни водночас.

23 березня о 18.00 в Вінницькій обласній універсальній бібліотеці імені Тімірязєва паралельно ще із 20 містами України відбудеться тиха вечірка. Все, що вам потрібно для її відвідування — смартфон і навушники.

Умови участі у вечірці досить прості: ви просто приходите в бібліотеку, перед тим завчасно завантажуєте додаток «Радіо Сковорода», вдягаєте навушники і приєднуєтеся до радіоефіру.
— Ви відчуєте на собі, що значить розважатися по-тихому з усією країною. У Фейсбуці проходитиме відеотрансляція діджея і стрім вечірок із різних бібліотечних локацій по всій країні.

Головна трансляція вечірки відбуватиметься з міста Старобільськ Луганської області, де в цей час гратиме діджей Sunny Boy, а спеціальним гостем стане відомий письменник, поет і музикант Сергій Жадан.

Основною ціллю даної вечірки є популяризація української музики, бажання вийти за межі стереотипів щодо бібліотек та показати їх, як нетиповий простір, що об’єднує навколо себе прогресивних та сміливих.

Для того, щоб потрапити на вечірку, необхідно зареєструватися ТУТ.

Кількість місць обмежена.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору