× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться святковий проліт авіації на честь річниці створення Повітряних сил

У п’ятницю, другого серпня, відзначатимуть 15-ту річницю створення Повітряних Сил Збройних Сил України. З цієї нагоди у Вінниці протягом двох днів, а саме другого та четвертого серпня, заплановано провести урочисті заходи на площі Перемоги та на території Командування Повітряних Сил.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Командування повітряних сил ЗСУ, розпочнеться все у п’ятницю, другого серпня. Об 11 годині на площі Перемоги перед Будинком офіцерів відбудуться виступи керівного складу, підняття прапора Повітряних Сил, проліт авіаційної техніки, а в концертній залі – нагородження кращих військовослужбовців та працівників. Також влаштують святковий концерт. Очікується, що участь у заходах візьмуть вище військове керівництво держави, представники влади, військовослужбовці Повітряних Сил та Вінницького гарнізону.

У неділю, четвертого серпня, з 9 до 13 години, для вінничан та гостей міста традиційно відкриють двері на територію Командування Повітряних Сил ЗС України. Там відвідувачі зможуть побачити експозицію військової техніки, виступ Центру Військово-музичного мистецтва та навіть спробують солдатської каші.

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору