У Вінниці відбудеться проект “Агенти змін. Діти” для майбутніх громадських активістів

Вінниця стане одним із міст, яке прийматиме майбутніх “агентів змін” – учасників всеукраїнського проекту для активних підлітків. Майже рік вони навчатимуться розбудові громадянського суспільства, щоб пізніше реалізувати у рідному населеному пункті соціальний або культурно-мистецький проект.

Школа «Агенти Змін» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який має на меті сприяти саморозвитку дітей, їхньої проактивної участі у розвитку громад та побудові відповідального суспільства.

Проект відбуватиметься у чотири етапи у чотирьох містах України: Київ, Полтава, Вінниця та Львів. Навчання буде проходити на базах безпосередньо в місті або поблизу.

Організатори зазначають, що шукають активних підлітків, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста та змінювати простір довкола.

Участь у відборі до школи «Агенти Змін» можуть взяти підлітки віком від 13 до 16 років з усіх регіонів України, та які навчаються у 8-10 класах. Участь у школі безкоштовна, а всі обрані учасники будуть забезпечені харчуванням, житлом та роздатковими матеріалами. Щоправда, учасники самостійно мають оплатити вартість дороги до місця навчання як особистий внесок за участь в проекті.

Важливо, що з усіх заявок оберуть лише 125 учасників. Оголошення результатів конкурсу – на початку жовтня 2018 року, а сама школа триватиме поетапно у період з листопада поточного року до наступного вересня. У кожному місті школярі пробудуть три дні, протягом яких в інтерактивній та творчій атмосфері з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами вчитимуться розбудовувати суспільство. До речі, до 16 вересня ще триває конкурс для регіональних тренерів проекту. Крім  того, учасникам проекту обіцяють цікаве дозвілля: екскурсії, арт-терапію, нічні багаття та ранкові руханки.

Результатом навчання у школі має стати реалізований у рідному населеному пункті соціальний, культурно-мистецький проект.

Щоб взяти участь у школі необхідно до 30 вересня заповнити анкету, переглянути мотиваційне відео та написати власне есе. Детальніше про умови реєстрації на школу «Агенти Змін» можна дізнатися ТУТ.

Проект «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF)

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору