× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться нічний ярмарок книг

У сімейному ресторані Red Zeppelin, що на Вишеньці, відбудеться дводенний книжковий ярмарок. За словами ініціаторів, подія створена задля об’єднання письменників, спілкування та поділу думками з громадою міста. Це можливість презентувати свої творчі доробки та поспілкуватися з вінничанами.

Ресторан Red Zeppelin опублікував опитування на своїй сторінці у мережі Facebook, у якому звернувся до підписників з проханням надати зворотній зв’язок щодо ініціативи. У результаті опитування близько 70 бажаючих підтримали книжкову подію.

Формат події у Вінниці реалізовується вперше.

– Це дуже незвично для міста, ніхто раніше такого не влаштовував. Вечірня романтична атмосфера сприяє релаксу, після роботи кожен може завітати на ринок, прогулятись та обрати щось для себе. А ті, хто виставляє свої доробки, можуть якнайкраще презентувати свої товари на нічному ринку, – розповідає арт-директор ресторану Red Zeppelin Олександр Пасічник.

Участь у події зареєстрували три митця, серед яких і Владислав Болгов, засновник “Сімейної школи економіки” з  творчим доробком “Найдивовижніші монети світу”, “Монета як мистецтво” та “Гривневий шлях”. Серед інших письменників- представники жанру дитячої літератури, але організатори планують залучити до участі митців і інших жанрів. Участь у заході безкоштовна.

На сторінці події у Facebook, організатори зазначають, що продумали два варіанти розвитку подій у разі поганої погоди, тож очікують всіх охочих взяти участь у найтмаркеті, виставити книги на продаж або ж презентувати власну творчість.

Захід відбуватиметься протягом 29 та 30 вересня з 15:00 за адресою вулиця Келецька, 117-Б. Реєстрація здійснюється за телефоном 093 079 6762.

Автор: Дарія Марущак

Поділитись публікацією
Вгору