× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться марш за права тварин

У вересні вінничан закликають вийти на вулиці міста, щоб стати голосом тварин та відстоювати їхні права. 

Всеукраїнський марш за права тварин запланований на неділю, 15 вересня. Початок о 12 годині.

В країні цей захід відбудеться вже втретє за ініціативи руху UAnimals. Минулого року акція одночасно пройшла у 20 містах і забрала тисячі небайдужих від Львова до Харкова, від Києва до Дніпра.

Мета такого маршу – привернути увагу до проблем тварин та захистити їх.

Серед іншого, це використання тварин у цирках і дельфінаріях, експлуатація для жебракування та фотопослуг, використання живих тварин для експериментів та ін. Окрім того, на активісти висловлюються за заборону створення та функціонування притравочних станцій, розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності, припинення діяльності живодерів-догхантерів, а також програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.

Також покращити життя тварин зможе заборона хутрових ферм, внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.

Активісти вважають, що необхідне чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників, а ще створення “зоополіції” та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

Стежити за інформацією щодо проведення заходу можна на сторінці події ТУТ.

Минулого року на марш за права тварин у Вінниці вийшли понад півсотні осіб з плакатами, на яких було написано “Ні вбивству тварин!”, “Припиніть знущання”, “Життям не грати, живодерів – за грати!” та ін. Дехто прийшов із своїми домашніми улюбленцями.

Читайте також: “Страждання – це не смішно”: центром Вінниці пройшов марш за права тварин. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору