× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться марафон про політичні реформи за методом Діснея

З чого мають починатися національні реформи та яку роль відіграють громадяни у впровадженні цих реформ? Чи допоможе відкритий діалог між владою й громадою творити позитивні зміни в суспільстві й державі? Про все це вже наступного тижня на марафоні з політичних реформ.

В HUB «Місто змістів», що на вул. Пушкіна 11, розпочнеться чотиригодинний  марафон “Роль громадян у політичних реформах”. Розробка плану впровадження політичних реформ за методом Волта Діснея, виступи спікерів,  представників аналітичних центрів міжнародних та вітчизняних експертів у сфері національних реформ – уже наступного четверга, 15 листопада о 9:30.

Як зазначено в анонсі події: « Захід організовано задля підвищення ролі громадян у політичних реформах та налагодження діалогу між виборними особами, політичними партіями та громадянами.

Завдання, яке ставиться перед учасниками – підвищення обізнаності про успіхи та виклики політичних реформ та створення якісного діалогу між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України.

Христина Коваленко, експертка Інституту «Республіка»

Ми очікуємо від Марафону, що підвищиться обізнаність про успіхи та виклики політичних реформ, і що громадяни замисляться про свою роль під час реалізації цих реформ.

Також ми створимо платформу для діалогу між громадянським суспільством, політичними партіями та народними депутатами України. Аби виборчі особи побачили, що є попит на просування змін у країні від населення. І в той же час громадяни від депутатів почують про те, що ті зробили і будуть робити для цих змін.

На Марафон ми запрошуємо всіх, хто цікавиться національними реформами. Інформація, яку будуть висвітлювати спікери на заході буде корисна всім. Адже скоро вибори і ми маємо оперувати свіжою інформацією про, наприклад, виборчу реформу. Або про політичні фінанси і як їх використовують партії,

 

Панельну дискусію щодо впровадження політичних реформ в Україні представлять:

Остап Єднак, Народний депутат України

Заміра Саідова, аналітикиня Центру “Ейдос”

Христина Коваленко, експертка Інституту «Республіка»

 

За тим відбудеться робота в групах за форматом Волта Діснея щодо розробки бачення та плану дій впровадження політичних реформ на місцях. У результаті місцевих та регіональних марафонів, що відбудуться у 30 українських містах в усіх регіонах України, Інститут «Республіка» сформує дорожню карту впровадження реформ на місцевому та національних рівнях.

Марафони проходитимуть в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Інститут «Республіка» за підтримки НДІ організовує марафон та долучає експертні організації, такі як:
Внутрішні групи (Ейдос, РПР, ЦППР, CentreUA, КВУ, Опора, УНЦПД)
Міжнародні організації (SACCI, IFES, ENGAGE, IRI).

 

Коли: 15 листопада з 9:30 – 13:30

Де: місто Вінниця, вул. Пушкіна, 11 «Місто змістів»

Вхід: вільний. Але обов’язково потрібно зареєструватися на марафон вказавши місто проведення регіонального форуму на який ви потрапите.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору