× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться хода за збереження християнських сімейних цінностей

Наступної неділі, 20 травня, відбудеться Хода за захист та збереження християнських сімейних цінностей. Ініціаторами такого заходу стали обласна Рада церков та релігійні організації і Рада національно-культурних товариств.

На сторінці події у Facebook повідомляють, що збір учасників ходи заплановано на 13:00 на площі Шевченка (біля Краєзнавчого музею). Звідти Хода вирушає о 14:00 та прямує по вул. Соборній до Центрального парку ім. Горького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінницькі церковники влаштують у місті масштабну ходу

Після Ходи попередньо заплановано проведення концертної програми та інших просвітницьких заходів, відповідно до тематики за участю представників національно-культурних товариств.

Ще на почтаку квітня представники релігійних громад (РКЦ, УПЦ, АСД, ОЦХВЄ, УЦХВЄ, ЄХБ, УАПЦ) та національних спільнот, обговорили заходи, які будуть спрямовані на збереження традиційних християнських цінностей.

Читайте також: У Вінниці “праві” заблокували проведення ЛГБТ-заходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

Нагадаємо, що минулого року понад тисяча учасників взяли участь у міжконфесійній ході “На захист життя та сім’ї”, які під дощем з білими кульками та оркестром пройшли центром Вінниці.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору