× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться «хардкорний» вечір із польським та німецьким гуртами

Чотири хардкор-гурти, два із яких приїдуть із Польщі та Німеччини вже в кінці травня «розриватимуть» молодіжний центр «Квадрат».

22 травня о 19.00 у молодіжному центрі «Квадрат» (Театральна, 15) відбудеться концерт польського гурту «The Lowest» та  німецького «DELUMINATOR». «Розігрівати» хлопців будуть «Suffer» з Житомира та вінницькі «SICK SOLUTION».

 

THE LOWEST – польський гурт з Варшави, яка грає похмурий металізований хардкор. Гурт утворився в 2011 році, а зараз за їх плечима  три реліза і безліч виступів країнами Центральної та Східної Європи. У 2015 році в рамках туру гурт відвідав Вінницю, де відіграв концерт разом з німцями United and Strong і нашими земляками – Space of Variations.

Через 3 роки мовчання The Lowest відправляються в новий тур, в підтримку альбому “Doomed” і ще раз відвідають Вінницю.

 

DELUMINATOR – хардкор/метал-банда з Дрездена. Утворилися в 2014 році і за час встигли виступити в Бельгії, Чехії, Словаччині та Австрії. На рахунку гурту 2 EP і повноформатний альбом “Built To Kill”.

SUFFER – hardcore/punk гурт із Житомира. Зібралися разом у 2016 році,а  в 2017 випустили демо і рівно через рік випустили альбом “Think About It”. Група ділила сцену з Last Drop, Black Palate, Spoiled, Radiance, Hero Deshonest та іншими. За невеликий час існування змінили багато вокалістів і у Вінниці відбудеться дебют нового.

 

SICK SOLUTION – post-hardcore гурт з Вінниці. Почали активну діяльність в 2016 році, хоча зібралися набагато раніше. На початку травня випустили сингл «Залишився Один», а вже в недалекому майбутньому хлопці планують виступи на фестивальних майданчиках.

Для одного із організаторів заходу, Нестора Підгурського, цей концерт – це проба «промацати грунт» та дізнатися наскільки подібні концерти затребувані у нашому місті.

– Коли раніше (2013-2016) я регулярно робив концерти іноземним та українським гуртам була стабільна публіка плюс потроху додавалися нові обличчя. На другому Towerfest у 2014 році  було сім гуртів з різних міст і  перший концерт Space of Variations після декількох років “мовчання” (це ті які виграли The Best Ukrainian Metal акт, вже встигли дати концерти в Європі і ОАЕ і зараз дуже затребувані на великих українських фестивалях). Взагалі зібралося понад 200 осіб, а це для Вінниці і для “вузькопрофільного” заходу була досить гідна цифра.

Нестор додає, що людям, які не знайомі із такою музикою, атмосфера на подібних концертах може здатися агресивною, хоча насправді вона дружня та запальна.

Квитки – від 100 до 120 (в день концерту) гривень

Відео з офіційних сторінок гуртів та Нестора Підгурського 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору