× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться форум громадських ініціатив

Форум ставить за мету налагодити партнерські стосунки між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних організаці та структур задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

30 травня з 10.00 до 14.00 у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Тімірязєва, (вул. Соборна, 73) відбудеться ІІ Вінницький Регіональний Форум громадських ініціатив “Я ЗМІНЮЮ”

Метою Форуму є налагодження партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних структур та організацій, що надають підтримку ІГС задля вирішення сучасних викликів, що є в суспільстві.

Під час Форуму передбачена робота в 10 тематичних секціях, презентація громадських організацій та донорських структур, пленарне засідання, під час якого буде обговорено формат співпраці та визначення потреб вінницького регіону.

До участі у Форумі запрошені близько 20 донорських організацій і оголошено «інвентаризацію» громадських об’єднань Вінницької області, яких зареєстровано майже 3 тисячі.

– Форум стане майданчиком, де буде можливість побудувати коаліційні проекти досвідчених організацій і новачків. Будуть визначені пріоритетні напрями розвитку громадського сектору області та напрацьований ефективний формат співпраці для їх підтримки з боку донорів, влади та соціально-відповідального бізнесу, – говорять організатори.

 

 

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору