× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться благодійна вечірка, щоб допомогти онкохворим дітям

Поспілкуватися, послухати музику вінницьких гуртів та виконавців і цим допомогти онкохворим дітям закликають організатори заключної вечірки Благодійного аукціону зустрічей.

Два місяці тривав у Вінниці Благодійний аукціон зустрічей, на якому всі охочі могли «придбати» зустріч із певною людиною, майстер-клас, книгу або якийсь виріб. За деякі «лоти», до речі, велися активні торги. Та все це влаштували організатори задля того, аби допомогти онкохворим дітям. Тому онлайн-активностями вони не обмежилися і влаштовують вечірку.

26 травня з 17.00 до 20.00 в приміщення Хаб Вінниця (вул.Пушкіна, 11)  відбудеться заключна вечірка Благодійного аукціону зустрічей «Saturday Evening», що організовується громадськими організаціями «ФРІ Вінниця», «Вінницький ПЛАСТ», «Студентське Братство Вінниччини» та «Студентська Рада Вінниччини». Вартість вхідного квитка – 35 гривень, але для цього обов’язково потрібно зареєструватися ТУТ. Всі виручені кошти, так само як і кошти зібрані в рамках аукціону, будуть передані в благодійний фонд «Таблеточки» на лікування онкохворих дітей.

У Вінниці організують аукціон зустрічей для допомоги онкохворим дітям

Окрім неформального спілкування організатори обіцяють справжній аукціон, на якому будуть представлені ексклюзивні лоти (від кумедних шкарпеток, спортивних абонементів та квитків в кінотеатр до знижки на політ на повітряній кулі!). Звичайно, не обійдеться на вечірці і без музики. За цю складову відповідатимуть Богдан Совик,  хор «Midnight descant», дует «Jazzforacat» та багато молодих виконавців і музикантів.

На вечірці можна буде скуштувати смаколики та напої від кав’ярні «Чорна кішка Білий кіт», а також сфотографуватися у спеціальній фотозоні.

За головної організаторки аукціону на даний момент Крістіани Смірнової, на даний момент вже зібрано близько 9000 гривень. 

За словами організаторів, кількість місць обмежена, тому вони закликають швидше реєструватися.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору