У Вінниці відбудеться безкоштовний «Розвивайлик-Fest» для дітей

«Розвивайлик-Fest» – це фестиваль позашкільної освіти тривалістю у два дні, головна мета якого — дати можливість позашкільним закладам розвитку знайти своїх учнів. Водночас, для дітей та батьків це можливість самостійно та обдумано підібрати цікаву секцію.

Подібний фестиваль у Вінниці відбуватиметься вперше та відразу після Дня знань. 2-3 вересня в торгово-розважальному центрі «Мегамолл» творча майстерня For Soul допоможе позашкільним закладам розвитку знайти своїх учнів, а дітям – саме свою секцію. Корисним цей фестиваль буде і для батьків, адже не доведеться обходити десятки різноманітних центрів та довго спілкуватися по телефону чи онлайн.

Фестиваль відбуватиметься у режимі нон-стоп з 10.00 до 22.00. Одна із організаторок фестивалю Катерина Фостик, розповіла Vежі, що наразі учасниками вже є одні з найкращих закладів дошкільного розвитку дітей, серед яких: «Соробан», «Hub school», «Винахідник», «Академія дитинства”, «Аrt-Fashion», Академія “Краса в здоров’ї”, “МАГІК-творча майстерня” та багато інших.

  • Окрім цього, всі охочі діти зможуть пройти безкоштовне обстеження зору, УЗД органів та поспілкуватися із психологом від наших партнерів. Ще ми запланували зону розваг, яка передбачає безкоштовні майстер-класи — лего, квілінг, малювання, – розповідає Катерина Фостик.

Взагалі сумувати дітям на фестивалі не доведеться, адже на них також чекають розваги від аніматорів, хімічна лабораторія та шоу мильних бульбашок. Для маленьких модників та модниць працюватиме зона краси, де безкоштовно робитимуть зачіски і макіяж, а також професійну фотосесію.

  • Також «Розвивайлик – Fest» буде транслюватись в мережі Інтернет у режимі онлайн та фіксуватись на фото з відповідним фотозвітом у соц.мережах. Наприкінці другого дня буде проведено розіграш подарунків від партнерів та учасників фестивалю, – розповідають організатори.

Відвідування фестивалю безкоштовне.

Фото зі сторінки творчої майстерні For Soul та Освітній простір

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору