× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці відбудеться баскетбольний “Street Fest” із призовим фондом 50 тисяч гривень

В суботу, 20 липня, у Вінниці відбудеться “Vinnytsia Street Fest” – відбірковий Чемпіонат Української Стрітбольної Ліги 3х3, де розіграють 50 тисяч гривень.

Такий турнір у Вінниці відбудеться вперше, і його організатори, Федерація баскетболу України та ВГО “УСЛ 3х3”, запрошують вінничан не лише подивитися на змагання, а й самим стати учасниками.

Стрітбол (англ. street ball) – спортивна командна гра з м’ячем, з’явилася у США в 1950-х роках у бідних міських кварталах. Від звичайного баскетболу відрізняється кількістю гравців (їх три) і зоною гри у половину баскетбольного ігрового поля. Стрітбол походить від баскетболу, але має деякі зміни у правилах. У гру грають дві команди. Кількість гравців команди може змінюватись. Зазвичай в командах по три гравці У класичному стрітболі (джерело – uk.wikipedia.org).

У повідомленні йдеться, що в рамках “Vinnytsia Street Fest” відбудуться відбіркові етапи чемпіонату України УСЛ 3х3 у чоловічій, жіночій та юнацькій категоріях (U18 – гравці 2001 року народження та молодші). Крім того у змаганнях класу PRO зійдуться “12 елітних чоловічих команд” (переможці попередніх змагань), тож глядачам обіцяють цікаву та видовищну шоу-програму.

Відомо, що залежно від результатів, усі учасники отримують рейтингові бали FIBA 3×3, а також грошові призи: 
– PRO: 20 тисяч гривень (за 1 місце) і 10 тисяч гривень (за 2 місце);
чоловіки: 7 тисяч гривень (за 1 місце) і 4 тисячі гривень (за 2 місце);
жінки: 4 тисячі гривень (за 1 місце) і тисяча гривень (за 2 місце);
U18: 3 тисячі гривень (за 1 місце) і тисяча гривень (за 2 місце).

Крім того чемпіони чоловічої, жіночої та юнацької категорії отримують путівку у Фінал Української Стрітбольної Ліги 3х3, а чемпіони чоловічої категорії отримують ще й право грати в турнірі категорії PRO, який відбудеться у Львові 27 липня.

Турнір “Vinnytsia Street Fest” відбудеться за офіційними правилами FIBA 3×3, ознайомитися з якими можна за ЦИМ посиланням. А зареєструвати команду можна до 20 липня за ЦИМ посиланям (у заявці має бути від трьох до чотирьох гравців: чоловічі, жіночі, юнацькі, змішані команди).

ПРОГРАМА

Підтвердження онлайн-реєстрації:
– 9:00-9:45 – жіноча та юнацька категорія;
– 10:00-10:45 – чоловіча категорія;
– 12:00-12:45 – категорія PRO.

Початок ігор:
– 10:00 – жіноча та юнацька категорія;
– 11:00 – чоловіча категорія;
– 13:00 – категорія PRO.

Відбірковий етап Чемпіонату України УСЛ 3х3 “Vinnytsia Street Fest” відбудеться у суботу, 20 липня, в ТРЦ “Мегамолл” (вулиця 600-річчя, 17-е). Початок – о 10:00 (триватиме до 21:00). Вхід – вільний.

Захід відбудеться під егідою Федерації баскетболу України. Детальніше – ТУТ

Фото і відео – зі сторінки “Ukrainian Streetball League – FBU – USL 3×3” у Фейсбук
Ілюстративне фото – definicionabc.com

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору