У Вінниці відбудеться аукціон картин, намальованих дітьми із вадами розвитку

У Вінниці відбудеться благодійна виставка-аукціон «Те, що не бачить дорослий», на якій можна буде придбати картини в стилі абстракціонізму, намальовані дітками із вадами розвитку.  

За підтримки вінницької художниці Вікторії Абрамович відбулася серія творчих майстер-класів для дітей із дитячих будинків, які мають різні вади розвитку. Оскільки в малечі було завдання виконати роботи в стилі абстракціонізму, вони працювали текстурною пастою, акрилом та іншими сучасними матеріалами.

Таким чином організатори, ГО «Розвиток. Освіта. Захист» та БФ «Вінниця – комфортне та безпечне місто», вирішили організувати виставку-аукціон цих картин.

В анонсі заходу йдеться, що частину коштів спрямують на придбання необхідних речей кожній дитині, яка брала участь у майстер-класі (на особисті потреби для розвитку та освіти). А іншу частину витратять на організацію щомісячних заходів для дітей із дитячих будинків (екскурсії, тренінги, майстер-класи, виставки, медичні огляди, спортивні секції, курси іноземних мов тощо).

– Творити добро-легко, потрібно лише пам’ятати, що ми всі однакові і чужих дітей не буває! Приєднуйтесь та робіть добрі справи разом з нами!  – зазначають організатори.

Благодійний аукціон «Те, що не бачить дорослий» відбудеться у суботу, 20 квітня, в просторі «CHERDAK» (вулиця Соборна, 24, ТЦ «SkyPark», 8 поверх). Початок – о 18:00.

Для участі в заході потрібно попередньо залишити заявку. Крім того можна зробити благодійний внесок, навіть якщо не можете взяти участь у виставці. Детальніше ТУТ

Програма заходу:
18:00-18:30 – зустріч гостей, фуршет;
18:30-18:45 – вітальне слово організаторів;
18:45-19:00 – презентація картин;
19:00-19:30 – аукціон;
19:30-19:50 – вручення подяк, оголошення зібраної суми та закриття.

Фото – auctionforchildren.tilda.ws

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору