У Вінниці велосипедист-грабіжник відкрив вогонь по патрульних. ФОТО

У Вінниці із самого ранку патрульні поліцейські затримали злочинця, який на перший погляд був звичайним велосипедистом. Як повідомляє Директор Департаменту комунікацій в МВС України Артем Шевченко, о 6 ранку поліціянти звернули увагу на звичайного чоловіка у спортивному костюмі, який їхав велосипедом ранковою Вінницею. 

“Ну їде собі та їде, чого тут дивного? Може на дачу чи спортсмен. От тільки їде він у рукавичках. Патрульні про всяк випадок вирішують перевірити – чи точно дядько руки відморозив і гріє рукавичками? Не зима ж бо ще, хоча й холодно зрання. Але дядько, не моргнувши оком, дістає з-за поясу бойовий ПМ і починає валити по хлопцях. Ті – відкривають вогонь у відповідь” – пише Артем Шевченко.

За його словами, злодій тікає, але врешті патрульні таки наздоганяють чоловіка, який, як виявилося, родом з Хмельниччини та є раніше судимим за крадіжки.

Згодом поліціянти знайшли його авто із краденими речам та пограбований ним безпосередньо перед подією, мікроавтобус. “Отакі стрільці-крадії-велосипедисти пішли нині. Цей затриманий у порядку статті 208 КПК” – повідомив Шевченко.

     

Фото зі сторінки Артема Шевченка у Фейсбук

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору