× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці вдруге влаштують благодійний ярмарок безпритульних тварин

Другий “Хвіст-фест” заплановано провести наприкінці тижня на Європейській площі. Тут вінничани зможуть знайти собі як дорослих собак та котів, так і зовсім маленьких цуценят та кошенят, яких роздаватимуть безкоштовно, але лише відповідальним господарям.

Благодійний ярмарок-виставку влаштують у неділю, 23 червня. Початок о 12 годині і триватиме все орієнтовно до 18 години.

Захід спрямований на те, аби якнайбільше безпритульних тварин знайшли собі нових господарів. На Європейській площі вінничани зможуть знайти собі песиків або котів, яких зможуть одразу забрати із собою. До речі, нещодавно відбувся перший такий ярмарок, де нові домівки знайшли понад 30 тварин.

Приходьте за безкоштовним пухнастим щастям! – закликають організатори на афіші ярмарку. 

Співорганізаторка ярмарку Інна Петер розповіла, що ті, хто бажає віддати безпритульних тварин також можуть приносити собак та котів, які потребують відповідальних господарів, на ярмарок. Для цього необхідно попередньо зареєструватися у співорганізаторки заходу Альони Суботіної за телефонами (093) 590 8243 або (097) 511 9767.

Зазначимо, що обов’язковою умовою для отримання тварини є наявність паспорта, адже волонтери віддаватимуть тварин лише після підписання договору.

– Договір буде між людиною, яка відає тварину, куратором та новим потенційним господарем. У договорі описано, що не можна робити з твариною, наприклад, викидати чи продавати. Раптом що – щоб звертались знову до куратора. Це хоч якийсь захист, щоб можна було далі відслідкувати, що з твариною, – додала Інна Петер.

До речі, на першому “Хвіст-фесті” журналістка Vежі Юлія Плахтій знайшла й собі пухнастого друга, якого назвала Максом.

– Я взагалі не думала, що когось там знайду. До того я три місяці дивилась собак на різних сайтах та дошках оголошень, але то за розміром не підходили, то були дівчатка, а я шукала хлопчика, то телефон господарів не відповідав. На “Хвіст-фесті” я теж ходила, дивилась на собак, але якось всі нам не підходили. Потім я побачила жінку, яка несла на руках це кудлате чудо і я просто пішла за нею. Виявилось що це змішана порода хаскі та якоїсь дворової собаки. Найкраще те, що на ярмарці можна одразу погладити собаку і зрозуміти, чи ви підходите один одному за характером та енергетикою. Я за хвилину вирішила, що заберу його, і просто дивилась чи він прийме мене. Зараз він живе у нас вдома, вже відчув себе господарем і дуже швидко виріс. Макс розумний, енергійний, але дуже з характером, тому буду ще шукати кінолога для консультації. За цей час він вже знайшов собі “даму серця” – на прогулянках ми постійно зустрічали дівчинку-хаскі, яка старша на місяць і дуже красива. Заграє до нього, але Макс соромиться і підбігає до неї лише коли вона відвертається. Ми з її господарем хвилин 10 не можемо розійтись, поки вони надивляться один на одного.

Читайте також: Понад 25 тварин знайшли собі нові домівки на вінницькому “Хвіст-фесті”. ВІДЕО

Читайте також: У пошуках дому: історії собак з вінницького притулку, які чекають нових господарів. ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору