У Вінниці в суботу «пробуджуватимуть нових лідерів»

Вебінар на тему «Пробудження лідерства» відбудеться у суботу, 15 липня.  На ньому можна буде дізнатися про свої лідерські якості та їх унікальність.

За словами організаторки вебінару та засновниці “Школи жіночої політики” Олени Павлової, у такий спосіб хочуть знайти  нових  лідерів:

  • Усі активні люди в місті говорять про те, що на одного одночасно припадає п’ять-десять проектів і це важко. Тому Вінниці потрібні нові лідери.

Під час семніару учасники намагатимуться зрозуміти чи є вони лідерами, а якщо так, то в чому. Адже унікальність як лідера може бути  в різних уміннях, наприклад, як організовувати людей, так і швидко приймати рішення. Головне – зрозуміти це.

  • Для того, щоб змінити певні якісні показники в громадському секторі, потрібні близько 30% лідерів, а їх  маємо сьогодні 5%. І це при тому, що у нас 48 тисяч студентів, тобто це фактично дві Жмеринки, але такого активного студентства ми поки що не бачимо.

Звісно організатори очікують і на участь у вебінарі молоді, але раді усім, кого зацікавить тема лідерства. Учасники семінару також намагатимуться під час спілкування усвідомити та навіть зрозуміти як розвивати своє лідерство надалі.

  • Зрозуміти, що лідер – не той, що під шаблон, а той, хто розуміє власну унікальність, – зазначає пані Павлова.

Крім того,  учасники зможуть познайомитися між собою і об’єднатися для створення корисних проектів як  для себе, так і для міста.

Початок вебінару о 12:00 і триватиме годину-півтори, в залежності від активності учасників. Онлайн-трансляція заходу відбуватиметься на Facebook-сторінці Олени Павлової.

Якщо буде зацікавленість у подібних онлайн-зустрічах, то організатори проводитимуть їх частіше.

Фото zib.com.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору