× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці урочисто освятили державне підприємство “Електричні системи”. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 8 лютого, у Вінниці урочисто освятили виробничі та адміністративні приміщення Державного підприємства “Електричні системи”, яке, зокрема, виробляє деталі для автомобілів відомих європейських брендів. 

На церемонію очікували прибуття голови Вінницької ОДА Валерія Коровія та Митрополита Вінницького та Барського Симеона з Православної церкви України. Однак на “Електричні системи” прибув лише Симеон з кількома священиками, які йому допомагали проводити обряд.

Голова ОДА на завод не приїхав: як пояснили в прес-службі “Електричних систем”, таке рішення посадовець прийняв у зв’язку з тим, що, згідно з Конституцією, церква є відділена від держави, а відтак його участь в церемонії може бути розцінена, як недоречна.

Підготовку до обряду освячення почали прямо у виробничому приміщення підприємства: тут поставили стіл, куди поставили відра зі святою водою та церковну атрибутику. Поруч перебували і жінки в хустках та чоловіки, які співали церковних пісень. Після короткої екскурсії по заводу, яку проводив керівник підприємства, Симеон розпочав, власне, освячення.

Шкидко рухаючись по цеху, між рядами станків та виробничих стендів, митрополит освячував і працівників, і техніку. А ще – гурт журналістів та фотографів, які щоразу намагалися обігнати Симеона. Наприкінці владика зайшов і на склад, де освятив ще й готову продукцію.

Завершуючи церемонію, Симеон пояснив, що обряд освячення проводиться для того, аби отримати Боже благословення та Божу допомогу.

Фото Ольги Мірошниченко

Читайте також:  Рік в «Електричних системах»: чи вдалося виробнику деталей для «Mercedes-Benz» створити у Вінниці євроумови праці? ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору