× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці тривають роботи з будівництва нового кардіоцентру. ФОТО

У червні розпочалось будівництво нового корпусу Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології по Хмельницькому шосе. 

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук, будівництво кардіоцентру є одним з найбільших за часи незалежності у місті. Проект реалізується разом зі Світовим банком за підтримки держави та облдержадміністрації.

“Добре розуміємо, наскільки потрібний такий центр, коли серцево-судинні хвороби – найпоширеніша патологія, яка найчастіше призводить до інвалідності та смертності. Тож маємо докласти максимум зусиль з медичною спільною, аби рятувати життя та надавати ефективну допомогу пацієнтам. На сьогодні в області можливості для проведення планових коронарографій та стентувань коронарних артерій в декілька разів нижчі реальної потреби” – повідомив міський голова.

Читайте також: Вінницька лікарня отримала сучасне обладнання та нову операційну. ФОТО

У Вінницькій лікарні відкрили другу операційну для лікування пацієнтів із хворобами серця

Також відомо, що територія ділянки становить 1,8 гектара, а площа приміщень майбутнього медичного закладу – понад 16 тисяч “квадратів”. Передбачено, що Центр надаватиме широкий спектр кардіологічних послуг, буде облаштований 138 стаціонарними цілодобовими ліжками та 6 – реанімаційними. Передбачені чотири операційні, консультативно-діагностичне відділення, лабораторія, приймальне відділення тощо.

Наразі на об’єкті здійснюються підготовчі роботи, зокрема – з влаштування котловану під фундамент будівлі кардіоцентру та перенесення інженерних мереж. Завершити будівництво нового кардіоцентру планується в серпні 2020 року.

Фото Андрія Завертаного

Читайте також: Кияни обіцяють збудувати новий кардіоцентр у Вінниці на два місяці раніше від запланованого

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору