× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці триває реконструкція СК “Здоров’я” для спортсменів з інвалідністю. ФОТО

У Вінниці триває ремонт спортивного комплексу “Здоров’я”, де зможуть займатися спортсмени з івалідністю. Завершити всі роботи планують за рік.

За словами заступника очільника облдержадміністрації Олександра Крученюка, наразі в області недостатньо приміщень та спортивних комплексів, де люди з інвалідністю можуть займатися спортом, а тому реконструкція СК “Здоров’я” допоможе у вирішенні цієї проблеми, повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спорткомплекс «Здоров’я» у Вінниці почнуть реконструювати 2 липня за 26 мільйонів

Наразі ремонтні роботи виконують згідно плану і деякі внутрішні роботи вже завершені. Зокрема, змурована і обладнана шахта для встановлення великого ліфта, перемуровано санвузли, душові кабіни, кімнати для персоналу.

Робітники вже почали облаштовувати велику спортивну залу для ігрових видів спорту та трибуни навколо неї. Передбачено, що у залі зможе одночасно розміститися понад сотня глядачів. Також у спорткомплексі буде зала для занять з єдиноборств та тренажерна, душові кабіни, сауни для професійного розігріву спортсменів, а також адміністративні приміщення для керівництва “Інваспорту” та СК “Здоров’я”. Спортивний комплекс відповідатиме вимогам для  проведення змагань всеукраїнського рівня.

Ввести в експлуатацію спорткомплекс “Здоров’я”, що за адресою вул. Якова Шепеля, 23 заплановано наприкінці наступного року.

Фото – Вінницька ОДА

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору