У Вінниці триває благодійний ярмарок на підтримку п’ятирічного онкохворого Вані. ФОТО

У Центральному парку влаштували благодійну акцію на підтримку 5-річного Івана Бедрія та його родини. У хлопчика виявили онкологію і нещодавно прооперували у Туреччині, однак вартість лікування та додаткового обстеження зросла. Щоб допомогти родині Бедрій зібрати необхідні кошти, у Вінниці влаштували благодійний фестиваль. 

На площі біля Літнього театру сьогодні дуже багато дітей та дорослих. Усі вони прийшли, аби допомогти родині п’ятирічного Івана Бедрій зібрати кошти, необхідні на лікування дитини та боротьбу із онкологією.

Нагадаємо, що у хлопчика виявили ембріональну пухлину мозку і необхідна була термінова операція, яку погодились зробити за кордоном. Спершу лікарі порахували, що на лікування дитини необхідно було 72 тисячі доларів, однак тепер вартість перевищила 100 000 доларів. Станом на сьогодні, 14 жовтня, за курсом НБУ це ставновить понад 2 790 000 гривень. Для родини хлопчика ця сума є надзвичайно великою і тому друзі родини вирішили допомогти та долучити вінничан до збору коштів на лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці збирають кошти для порятунку 5-річного хлопчика. ВІДЕО

У центральному парку вони влаштували благодійний ярмарок, на якому вихователі з дитячого садочка Вані та учні школи, де вчиться його сестра, продавали власні поробки чи випічку. Для дітей також влаштували різноманітні майстер-класи та запросили аніматорів.

Як розповів батько Івана, він лише опівночі прилетів з Туреччини і сам не знає, що планується під час фестивалю. Каже, що друзі навіть від нього тримають програму у таємниці, щоб зробити сюрприз. Щодо Вані, то після операції його стан відновлюється добре.

– Ми звертались у багато клінік. У результаті нам відмовили в деяких клініках Ізраїлю, Німеччини, тому що у нас важкий випадок і вони бояться. В Туреччині є відомий на весь світ дитячий нейрохірург, який сказав, що зможе зробити операцію, видалить все, що зможе, щоб потім хімією і терапією добити все, що залишиться. Лікар зробив складну операцію, з трьох пухлин дві видалив повністю, а третя розсіяна і він видалив лише ті клітини, які знайшов, але каже, що звісно видалив не все. Тепер важливо правильно підібрати хіміотерапію. Ми вже 32 тисячі заплатили за операцію і ще на понад 100 тисяч нам виставили рахунок на хіміотерапію і променеву терапію, – розповів Володимир Бедрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Туреччині прооперували 5-річного вінничанина Івана Бедрія

– Як сказав хірург, операція пройшла нормально з точки зору медицини і добре з точки зору показників дитини. Тобто Ваня після операції досить швидко відновлюється. Поки що він трохи похитується і йому важко ходити, але це відновлюється. Все ж таки, це було втручання в голову, але показники в нормі і він йде на поправку.

На фестивалі також була присутня старша сестра Вані Маша. Дівчинці передали подарунок від мами, яка зараз знаходиться поряд із Ванею у Туреччині. Розповідаючи про свого брата, вона сказала, що Ваня завжди з нею ділиться іграшками і смачненьким, а ще у свої п’ять років він вміє писати, читати та рахувати.

Присутніх дітей організатори попросили разом затанцювати, аби зробити веселе відео та передати його Вані для швидшого одуження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вінницькі поліцейські влаштували екскурсію онкохворому хлопчику. ФОТО, ВІДЕО

На благодійному фестивалі також можна скуштувати страви та напої за нижчими цінами, ніж в ресторані. У програмі ще багато танців, а також вогняне шоу. Наприкінці заходу всім дітям роздадуть повітряні кульки, які вони відпустять у небо.

Усі зібрані на благодійній ярмарці кошти одразу передадуть батькові Івана. Триватиме захід сьогодні до 17 години. 

Щоб допомогти родині також можна переказувати кошти на картку Євгенії Бедрій (мама) – 5168 7573 0588 4035.

 

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору