× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці терміново потрібні водії та кондуктори: вже можна подавати резюме

У Вінниці шукають три сотні працівників у «Вінницьку транспортну компанію». На підприємстві наразі вакантні робітничі посади, з яких 170 – кондукторів та ще 105 – водіїв громадського транспорту.

Як розповіла Vежі начальниця відділу кадрів «Вінницької транспортної компанії» Ірина Редько, ці професії є найбільш затребуваними.

Посади передбачають наступні умови (заробітні плати є середніми):

  • Водій автобуса – 9 тисяч 500 гривень (потрібно 26 чоловік)
  • Водій трамваю – 7 тисяч 900 гривень (47 чоловік)
  • Водій тролейбуса – 9 тисяч 300 гривень (32 людини)
  • Кондуктор – 4 тисячі 800 гривень (170 чоловік)

Також у ВТК відкриті вакансії вужчих профілів: слюсарі з ремонту рухомого складу та автомобілів (по 5 тисяч гривень), машиніст екскаватора (6 тисяч) та інші.

  • Щоб працевлаштуватися до нас, потрібно звернутись до відділу кадрів. Ми не вимагаємо резюме, також немає якихось вікових вимог. Головне, щоб людина хотіла та могла працювати, – говорить Ірина Редько. – Якщо немає відповідного досвіду, кандидату буде запропоновано здійснити навчання через Центр зайнятості.

Графік роботи – «плаваючий» та позмінний: перша зміна розпочинається о 5:30 ранку. Головна вимога до працівника – виконання норм, які встановлюються компанією щомісяця.

Для працівників ВТК передбачено соціальні гарантії, безкоштовний проїзд в міському транспорті та деякі інші переваги.

Щоб подати резюме або заявку, потрібно у будні із 8-ї ранку до 17-ї вечора (обідня перерва триває із 13:00 до 14:00) прийти до «Вінницької транспортної компанії» за адресою: вулиця Хмельницьке шосе, 29 (із документами). Телефон відділу кадрів ВТК: (0432) 67-10-22.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору