× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці талановитих дітей з інвалідністю запрошують приєднатися до зйомок проекту «Дитляндія»

Діти з інвалідністю мають можливість продемонструвати свої таланти на загал і зруйнувати стереотипи та міфи щодо інвалідності та інакшості.

Проект «Дитляндія» реалізує громадська організація «Гармонія» спільно з Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю Раїсою Панасюк за фінансової підтримки посольства Великої Британії в Україні та за сприянням Надзвичайного і Повноважного Посла Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

Проект «Дитляндія» має зруйнувати стереотипи та міфи щодо інвалідності та інакшості й допомогти дітям з інвалідністю більше відкритися та відчути себе повноцінними у суспільстві.

– Шукаємо активних, талановитих, дотепних, жартівливих, неординарних дівчаток та хлопчиків віком від 10 до 16 років, які б могли поділитися своїми захопленнями, талантами, вміннями з усією глядацькою аудиторією та взяти участь у проекті «Дитляндія», – пишуть організатори та закликають дорослих допомогти власним дітям розкритися.

Організатори також акцентують увагу на тому, що діти можуть щось колекціонувати, вирощувати тварин, швидко рахувати чи щось запам’ятовувати, ходити на руках, малювати картини, танцювати на візку або неймовірно співати, грати на музичних інструментах або ж ліпити з глини казкових героїв. На спортсменів, мандрівників та письменників і поетів тут також чекають. Тобто, це не класичний конкурс талантів, адже організатори вважають, що кожна дитина талановита та особлива.

– Наприклад, якщо дитина не може розмовляти, вона може бути талановитою, наприклад, в спорті, коли дитина не може ходити, це не означає, що точні науки не можуть бути її сильною стороною, згадаймо Стівена Гокінга, – зазначає команда проекту.

Заявку на участь у зйомках телепередач можуть подати батьки дітей з інвалідністю або сама дитина віком від 10 до 16 років.  Участь у кастингу можна взяти заповнивши анкету ТУТ. Реєстрація триває до 20 вересня.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору