У Вінниці судді влаштують велопробіг, аби популяризувати власну професію

12 липня у Вінниці влаштують велопробіг за участю правників адміністративної юстиції. До вінницьких правників приєднаються їхні колеги з Хмельницького та Чернівців.

У велопробігу братимуть участь судді та працівники апаратів адміністративних судів Вінницької, Хмельницької та Чернівецької областей. Про це повідомляється на сайті Вінницького апеляційного адміністративного суду. Загалом це близько 120 учасників. 

Метою заходу є популяризація правничої професії. В першу чергу, звісно, – професію судді та працівників апаратів судів.

️Розвиток держави відбувається крізь призму розвитку кожної особистості та популяризації усіх професійних сфер діяльності. Правничі професії, зокрема суддів та працівників судів, посідають важливе місце у демократичному суспільстві, адже його розвиток і становлення передбачає безумовну захищеність його громадян. І саме адміністративна юстиція покликана стояти на захисті прав, свобод та інтересів людини у сфері публічно-правових відносин, – йдеться у повідомленні.

Організатори планують розташувати по місту чотири локації де всі охочі зможуть дізнатися більше про діяльність адміністративних судів. Попередньо це: Європейська площа, територія біля Поділля-сіті, вхід до парку Дружби народів та фонтан на проспекті Космонавтів.

Велопробіг розпочнеться на Європейській площі біля колишнього готелю “Савой”. Збір учасників призначено завтра, 12 липня, на 17-у годину, а старт пробігу – на 18:00.  

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору