× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці створили онлайн-мапу міських велодоріжок

Вінницькі велоактивісти створили онлайн-мапу велодоріжок, велосмуг, велопарковок, а також пунктів велопрокату у Вінниці. 

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці Влад Семенюк, “завдяки онлайн-карті велодоріжок можна будувати безпечні маршрути до роботи, для поїздок з дітьми, а також для велопрогулянок. Тепер зі свого смартфона можна побачити повну картинку велопавутини міста, а скоро ще й ділянки, де плануються нові велосмуги та доріжки. Можна знайти, де припаркувати ваш байк або посприяти додаванню нової велопарковки. А ще вдасться перевірити, наскільки якісним є покриття і чи гарно обдумали всі моменти люди, які створювали ті велодоріжки”.

Як написав активіст, для створення цієї мапи разом довелося проїхати понад дві сотні кілометрів. Мета такого проекту: спонукати містян їздити на велосипеді задля загального здоров’я, а також для того, аби велосипед у Вінниці став реальною альтернативою автомобільному транспорту.

Я вважаю шо масова автомобілізація – це шлях до загострення проблем всередині міста. Збільшення міських площ відведених для парковок, відтіснення пішоходів, погіршення роботи громадського транспорту, забруднення навколишнього середовища… і розуміння такого вектору розвитку міста вже давно привело наших побратимів з європи до популяризації екологічних видів транспорту, зокрема велосипедів”, – написав Влад Семенюк. 

Як ідеться в дописі, на мапі відображено майже 50 кілометрів “чистих велодоріжок і велосмуг”. Всі вони відображені на мапі, так само як і фото ділянок, а також місця для парковок велосипедів.

Мапа доступна за цим посиланням

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору