× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці створять туристичний хаб з коворкінгом

У середмісті Вінниці плаунють облаштувати туристичний хаб. Нині цікавляться у вінничан можливістю реконструкції.  

Громадське обговорення стосується будівлі за адресою вул. Соборна, 89, яку хочуть реконструювати для розміщення у ній «Туристичного хаба Вінниці».

В реконструкцію об’єкту не входять громіздкі добудови чи надбудови, але планується організація вхідної групи з можливістю безпроблемного пересування маломобільних груп населення, також з’явиться ліфт, простір для проведення заходів, туристично‐інформаційний центр та коворкінг. Загальна площа будівлі – 444,3 кв.м.

 

Реконструкція фасадів передбачає опорядження, фарбування, заміну вікон та дверних груп, освітлення. Також передбачається заміна дерев’яних перекриттів на монолітні залізобетонні, а також внутрішнє утеплення.

Використовувати збираються всі три поверхи будівлі. На першому будуть дві вхідні групи, простір для проведення заходів, туристично‐інформаційний центр, санвузли, комора, сходова клітка та ліфтовий хол.

На другому поверсі облаштують організаційно‐аналітичний відділ, кабінет директора, тренінгову кімнату та відділ маркетингу та промоції міста, санвузли, сходову клітку та ліфтовий хол.

На третьому поверсі буде відділ розвитку туризму, коворкінг, кімнати прийому їжі та відпочинку, санвузли, сходова клітка та ліфтовий хол.

На території є дерева, які частково підлягають вирубці. Для комфорту відвідувачів туристичного хабу дворовий простір облаштують тимчасовими стоянками для автотранспорту та пішохідними доріжками. Подбають про озеленення території та створення місць для відпочинку.

Замовником виготовлення документації є департамент маркетингу міста та туризму, а розробник – ТОВ «ВІН-ГІД Інжиніринг». З усіма матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59, каб. 710) або за телефонами 59-51-55, 59-51-59.

Громадське обговорення триватиме протягом місяця з моменту опублікування даного оголошення, тобто – до сьомого липня.

Додамо, що раніше цю будівлю розглядали як один із варіантів для розміщення Музею міста.

Читайте також: Музей Вінниці: де він може з’явитися та яким бути?

Фото – Вікіпедія

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору