У Вінниці собакам із притулку «Планета» не вистачає їжі та медикаментів. ВІДЕО

У притулку для тварин «Планета», що по Сабарівському шосе, 7, – дефіцит їжі та медикаментів. Тому керівництво закладу просить небайдужих вінничан, зокрема, підприємців та волонтерів, допомогти їм.

Як повідомили у сюжеті «UA:Вінниця», зараз у притулку для тварин «Планета» мешкає 280 собак. З міського бюджету на утримання закладу щомісяця виділяють близько 20 тисяч гривень, але всі кошти спрямовують  на стерилізацію собак (вартість однієї операції – 680 гривень). А от щодо їжі та медикаментів – їх обмаль.

Лідія Тимофіївна Лук’янцева, доглядальниця за тваринами у притулку, розповіла, що часто вінничани привозять собак і, навіть не попередивши, «безсовісно кидають їх перед ворітьми».

Одну з таких, вона показала журналістам. Лідія Тимофіївна розповіла, що собаку підібрали, виходили, роздали її цуценят, а тепер чекають на нового господаря.

Однак не всі вінничани такі байдужі: у сюжеті повідомили, що є й ті, хто регулярно допомагає «Планеті». Наприклад, учні школи №29 вже чотири роки приносять крупи, консерви, ковдри та старий одяг для підстилок. А вінничанин Олександр Ходаковський, який має майстерню з виготовлення меблів, що два дні привозить тирсу, щоб собакам було не холодно, а також їжу для чотирилапих.

– Якби не було добрих людей, які нам допомагають, ми б не вижили, – говорить доглядальниця Лідія Тимофіївна.

У повідомленні також йдеться, що цього року на території притулку спорудили кухню, однак щоб завершити будівництво, необхідні матеріали: щебінь, цемент тощо. Ще потрібні, наприклад, металеві круги на пічку, щоб варити їжу, і каструлі з нержавіючої сталі.

Крім їжі (крупи: ячна, вівсяна, рисова січка для щенят тощо; м’ясні продукти та інші харчі), притулок потребує ще й вакцин для щеплень чотирилапих.

Відтак, усіх небайдужих просять долучитися і допомогти собакам з притулку «Планета», або взяти когось із них як домашнього улюбленця.

Номер телефону притулку: 097 251 45 58. 
Також у Фейсбуці є група “ПЛАНЕТА” притулок для собак, де можна об’єднати свої зусилля з іншими вінничанами, небайдужими до долі цих тварин.

Фото – vintera.com.ua

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору