У Вінниці скасували показ фільму, де головну роль грав ДНРівець

Фільм «Іван Сила» з Дмитром Халаджі у головній ролі незабаром мав демонструватися у кінотеатрі під відкритим небом поблизу кавярні «Чорна кішка — білий кіт», але через те, що Халаджі підтримує ДНР, показ скасували.

Український фільм про Івана Силу один із тих, який знімалися за кошти з державного бюджету (16 мільйонів гривень) режисером Віктором Андрієнком. Стрічка вийшла в прокат у 2013 році, окрім Халаджі у ній також знімалися Ольга Сумська, Василь Вірастюк, Вячеслав Гиндін та Віктор Андрієнко.

В основі даного фільму лежить сюжет книги «Неймовірні пригоди Івана Сили», яка була написана Олександром Гаврошем. Сюжетна лінія розповість про відомого циркового силача на ім’я Івана Фірцак. У 1925 році Івана визнали найсильнішою людиною планети, після чого герой вирішив припинити свої виступи за кордоном, і знову виїхати в рідні краї. Виконувати головну роль пощастило Дмитру Халаджі, що є чемпіоном України по пауерліфтингу.

Здавалося б, нічого особливого у стрічці немає, щоб скасувати її показ у центрі міста. Але після анонсу опублікованого на сторінці кавярні «Чорна кішка — білий кіт» вінничани «натякнули» на те, що головний герой фільму підтримує ДНР та виступає там. Як розповів Vежі власник кавярні «Чорна кішка — білий кіт» Валерій Сиверчук про це йому написав друг.

  • Один із наших читачів і мій друг – Дмитро Боцюра – зауважив, що в головній ролі знімався актор Халаджі, який зараз проживає та виступає, як силач на території ДНР. Більш того, він періодично дає інтерв’ю, які не дають мені право вважати його патріотом України, а скоріше – навпаки, – прокоментував ситуацію Валерій.

Власник кавярні також закликає вінничан у майбутньому допомагати, щоб подібних ситуацій не повторювалося, адже чоловік сам воюював в АТО.

  • Ми будемо робити анонси заздалегідь, адже я один не можу знати ставлення всіх акторів до російсько-української війни та взагалі до незалежності України. Мені було би дуже прикро образити когось з тих побратимів, що залишились воювати на Сході проти “руцкаго мира”, тим, що бувший АТОвець дозволяє собі нерозбірливість в показах фільмів в самому центрі Вінниці, – розповідає Валерій.

Нагадаємо, що наразі в кінотеатрі під відкритим небом триває Фестиваль європейського кіно.

Фото: Закарпаття онлайн

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору