× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці шукатимуть ТОП-блогерів і трендмейкерів

У Вінниці влаштують прес-конференцію організатори Всеукраїнського рейтингу трендмейкерів, блогерів, лідерів Yuccie.

Минулого тижня в Києві анонсували старт нового всеукраїнського рейтингу. А вже завтра, як повідомляється на сайті ОДА, у Вінниці влаштують прес-конференцію представники оргкомітету цього рейтингу. Вони планують розпочати пошук майбутніх організаторів по регіонах і Вінниччина стане першою зупинкою після Києва.  

– Yuccie (Яккі) – нова формація креативних людей із покоління Y. Вони вірять у неймовірну силу освіти та активно використовують нові ІТ-технології, соцмережі для просування ідей. Yuccie прагнуть не лише втілювати власну мрію, але й заробляти на цьому. У сучасному українському інформаційному просторі абсолютно відсутня будь-яка інформація про статус та рейтинги блогерів, лідерів думок та трендмейкерів. Хто з них найпопулярніші в Україні? В місті? В області? Кому довіряєте саме Ви? – описують свою ідею автори рейтингу.

“Нам до душі такі кар’єристи, які прагнуть заробити для себе та своєї родини. Вони роблять багатшими місто та країну. Міленіали, народжені в комфорті, які вірять у надзвичайну силу освіти, використовують надсучасні технології, захоплені переконанням, що потрібно не тільки прямувати за мрією, але і отримувати з неї вигоду. Ці люди фактично формують найближче майбутнє. Реальні трендсетери”, – пишуть організатори.

В події візьмуть участь Настя Стецевят, власниця магазинів одягу, героїня реаліті-шоу “Серця трьох” на Новому каналі, учасниця телешоу “Панянки-пацанки. Україна-Польща” (телеканал ТЕТ) Руслан Анфілов — голова Фундації креативного бізнесу, автор ідеї українських yuccie Наталя Мазур — головний менеджер із зовнішньоекономічної діяльності Андрій Станіславський — виконавчий директор ГО «Європейська молодіжна ліга», засновник лейблу та студії звукозапису “Хвилі Music”.

Етапи проекту:

  1. Провести опитування і визначити трендсетерів та лідерів думок у кожному обласному центрі України. Залучити до команди тих, хто підтримує наші ідеї;
  2. Поширити ідеологію креативних міст за допомогою трендсетерів, запросити до команди найкращих креативних людей (Yuccie) зі всіх регіонів країни;
  3. Організувати форум. Учасники на ньому презентують свої ідеї проектів, отримають інформацію про відповідні світові технології, обміняються досвідом;
  4. Забезпечити навчання учасників: тімбілдінгу, фандрейзингу, таймінгу для реалізації креативних проектів;
  5. Запланувати реалізацію креативних проектів учасників у містах України спільно з громадами в 2019-му. Далі діємо по програмі на наступні періоди, і створюємо креативні міста аби жити в кайф! Тож діємо!

До кінця літа планують визначити переможців у окремих номінаціях, а вже у вересні підбиватимуть загальні підсумки рейтингу. Вже після цього кращі за кращих зможуть поїхати на економічний форум в Любліні. А в Берліні та Парижі вони зможуть вивчати європейські кейси, щоб пізніше втілювати їх в Україні.

В листопаді організатори хочуть влаштувати економічний форум у Києві, подібний до люблінського.

Прес-конференція у Вінниці відбуватиметься о 12:00 в приміщенні прес-центру Департаменту інформаційної діяльності ОДА.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору