× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці розшукують вандалів, які пошкодили лавки в Парку Дружби народів. ФОТО

У Вінниці невідомі особи в ніч з суботи на неділю (15-16 вересня) пошкодили у Парку Дружби народів лавку та урну для сміття. Нині вандалів розшукує поліція.

Фото із результатами “роботи” зловмисників опублікувало на своїй сторінці у Фейсбук комунальне підприємство “Вінницязеленбуд“. За словами керівника парку, Сергія Кожухівського, вандали пошкодили три планки самої лавки, а урну, що розташовувалась поруч – взагалі вирвали разом із бруківкою.

– Пошкодили тільки ці об’єкти. Певно, це була якась чи п’яна компанія, чи може роздратований хлопець, який з дівчиною посварився. Ми викликали поліцію, написали відповідну заяву до поліції. Щоправда, оскільки знищено було не все, а тільки три планки в лавці, а урна була вирвана, але сама не пошкоджена – то треба комісію скликати, щоб оцінити точну вартість збитків. У той же час, за оцінками майстрів, демонтаж, ремонт та монтаж лавки та урни може коштувати до 6 тисяч гривень, а нова лавка коштує 7-10 тисяч гривень, – каже Сергій Григорович.

За словами Василя Гайовика, керівника “Муніципальної поліції”, на відео правопорушників зафіксувати не вдалося, оскільки розташовані в парку камери відеоспостереження не охоплювали цю ділянку. Це також підтверджує Анна Олійник, начальниця відділу комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області. Відтак нині правоохоронці шукають свідків події та здійснюють опитування.

Директор парку додає, що цілком ймовірно, що вандали все ж були зафіксовані на камери, які розташовані на інших ділянках парку й відтак – шанси знайти зловмисників є.

– Пошкодження були виявлені нашими прибиральниками, які вранці вийшли на роботу. Отже, це точно сталося у ту ніч й вандалів мала б зафіксувати хоча б одна з камер, – каже Сергій Григорович. – Дуже сподіваюсь, що  їх знайдуть.

Водночас, за словами начальниці відділу комунікації ГУ Нацполіції Анни Олійник, нині йдеться про ознаки статті 173 Адміністративного кодексу, тобто “Дрібне хуліганство”, що тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Якщо Вам відомо та чи інша інформація щодо цього випадку вандалізму – правоохоронці просять повідомити про це за телефоном “102”.

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору