У Вінниці розповіли про зростання зарплат та темпи розвитку економіки

Середній розмір зарплатні у Вінниці становить понад 7 тисяч гривень. Про це розповів на засіданні виконкому міської ради директор департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян, доповідаючи про економічний і соціальний розвиток Вінниці за перше півріччя 2018 року.

Якщо детальніше, то середня зарплата по місту становить 7,3 тисячі гривень і у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилась на 26,4%.

Не залишили без уваги промисловість. З початку року обсяг реалізованої промислової продукції склав понад 12,5 мільярдів гривень. Обсяг зовнішньої торговельної діяльності склав 558,4 млн. доларів США.

– До бюджету міста за перше півріччя надійшло 2 мільярда 441,5 мільйона гривень, що більше відповідного періоду минулого року на 489,4 мільйона гривень (або на 25,1%), – розповів Віталій Погосян.

Подальший розвиток економіки пов’язують із розвитком промислових зон – Вінницького індустріального парку та “Вінницького кластеру холодильного машинобудування”. За перше півріччя поточного року були прийняті  важливі рішення щодо їх розбудови. Також укладено меморандум з компанією HEAD, яка має намір збудувати завод з виробництва спорядження для зимових видів спорту на території Вінницького індустріального парку. Окрім всього, затверджено важливий стратегічний документ, який сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості міста – “Маркетингову стратегію Вінниці – 2020”.

– На промислових підприємствах тривало технічне переоснащення виробництва. Зокрема, були реалізовані інвестиційні проекти на “Вінницькому оліє-жировому комбінаті”, “Агранафрут”, “Вінницька харчосмакова фабрика” та Barlinek. Проводилась реконструкція виробничих приміщень на території 45-го заводу, замовником якого є державне підприємство “Електричні системи”. Завершення робіт заплановане на кінець поточного року. Завершено будівництво першої черги заводу з виробництва холодильного обладнання, розпочато випуск продукції у тестовому режимі. Підприємство планується ввести в експлуатацію вже цього року, створити до 750 нових робочих місць цьогоріч.

В економіку міста надійшло з початку процесу інвестування прямих іноземних інвестицій на суму 115,4 мільйона доларів.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору