У Вінниці розпочався ремонт Західного автовокзалу. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Вінниці розпочали ремонт Західного автовокзалу, який обслуговує автобусні маршрути Хмельницького напрямку та забезпечує міжобласне сполучення з районними центрами.

Автовокзал, що розташований у двохповерховій будівлі, зі слів начальника АС-2 Миколи Володимировича вже давно потребував ремонту, адже автостанція  перебуває у занедбаному стані зі застарілим фасадом.

– В час, коли розвиток міста спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду, постає необхідність відновлення будівель такого типу.

Почали ми із заміни вікон та скла у продовольчій частині вокзалу. Працівники намагаються бути максимально обережними у ремонтних роботах, оскільки інша частина  Західного вокзалу повністю функціонує.

Дату закінчення  оновлень  робітники точно не вказують, наголошуючи на тому, що  проблеми та недоліки, що попередньо не враховані, виникають у ході ремонту.

На разі ремонтні роботи тривають у приміщенні вокзалу, де відсутні квиткові каси. У цій частині будівлі автостанції планують сучасно обладнати пункти роздрібної торгівлі, продовольчі магазини та кафе для пасажирів.

Втім, з часом планується  повна реставрація Західного автовокзалу. Вже через рік, зі слів Миколи Володимировича, планується  осучаснення, яке посприяє обслуговуванню міжнародних рейсів.

Фото Ольги Мірошниченко

Автор: Марина Седракян

Поділитись публікацією
Вгору